KONST / Litografier / Färglitografi 15685116
*
nr 1568 5116
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 163/450, daterad -78, trädgård. Färglitografi, bildmått: 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 59x68 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 oktober 2023
kl 19:46:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/9 17:52:39
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige trädgård
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46
*
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
nr 1568 5116
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 163/450, daterad -78, trädgård. Färglitografi, bildmått: 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 59x68 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 oktober 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/9 17:52:39 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige trädgård
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01 -
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45 -
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46